Imagin čistič kávovarů 1 kg

Kód: 1674450-0001-1
Neohodnoceno
Značka: Atotech
290 Kč 350,90 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

Práškový prostředek Imagin čistič kávovarů na profesionální čištění vnitřního systému kávovarů. Vynikajícím způsobem odstraňuje mastnoty a usazeniny. Je vhodný pro opakované čištění celého systému kávovarů. Pravidelným pročišťováním zamezíte usazování nečistot ve filtrech, vedeních, zásobníku včetně těžko přístupných míst. Balení: dóza 1 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Práškový prostředek Imagin čistič kávovarů na profesionální čištění vnitřního systému kávovarů. Vynikajícím způsobem odstraňuje mastnoty a usazeniny. Je vhodný pro opakované čištění celého systému kávovarů. Pravidelným pročišťováním zamezíte usazování nečistot ve filtrech, vedeních, zásobníku včetně těžko přístupných míst.

 

APLIKAČNÍ KONCENTRACE:

Nasypte do zaslepené páky kávovaru a pročistěte. Vždy řádně propláchněte čistou vodou. Přístroje s nádržkou a překapávače-dávkujte cca 2kávové lžičky na 1 litr vody do zásobníku. Po nadávkování roztok překapejte. Po pročištění přístroje překapejte cesty 3-4krát tak, aby došlo k řádnému propláchnutí vodou.

 

Balení: PE dóza 1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění, renovace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce prostředků pro gastronomii a průmysl. V sortimentu značky Atotech naleznete mycí a oplachové prostředky pro profesionální myčky nádobí a skla. Čističe na konvektomaty a grily, vodní kámen, nerezové plochy, čističe na odšťavňovače, kávovary, lednice, myčky a podlahy. V nabídce také naleznete regenerační soli pro změkčovače vody a myčky.