Krouhač zeleniny a sýrů MKZ-30 + 5 disků zdarma

Kód: 7110683
Neohodnoceno
Značka: Masoprofit
16 110 Kč 19 493,10 Kč včetně DPH
Skladem (3 ks)

Univerzální a výkonný krouhač zeleniny na požadovanou velikost, tloušku, tvar a hrubost. Součástí 5 disků zdarma. Jedná se o výkonné zařízení, které je  schopno   zpracovat (za pomoci standardně dodávané základní sady kotoučů) v krátké době velké množství čerstvé zeleniny. Krouhač je v hygienickém provedení s oblými rohy, velice snadno se rozebírá a čistí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální a výkonný krouhač zeleniny (různých druhů) na požadovanou velikost, tloušťku, tvar a hrubost. Jedná se o výkonné zařízení, které je schopno zpracovat (za pomoci standardně dodávané základní sady kotoučů) v krátké době velké množství čerstvé zeleniny. Krouhač je v hygienickém provedení s oblými rohy, velice snadno se rozebírá a čistí. Jako benefit je výrobcem dodávána základní sada 5 kotoučů, která obsahuje dva plátkovací kotouče (2 a 4 mm) a tři strouhací kotouče (3 mm, 5 mm a 7 mm) plus kotouč vyhazovací. Tuto základní sestavu je možno příplatkově doplnit o sestavu kotoučů na hranolky, proužky, vlnky či kostky. Krouhač je možno také použít ke krájení některých druhů dostatečně zachlazených uzenin na nudličky, proužky a plátky.

 

Provedení: eloxovaný hliník. Krouhač je vybaven dvěma plnícími otvory. Kulatý plnící otvor (Ø 55 mm) pro přesné a rovné krájení dlouhých produktů (s plastovou přítlačkou) a hlavní - velký oválný plnící otvor 80x170mm s pákovou kovovou přítlačkou vybavenou koncovým spínačem pro bezpečné plnění. Vyhazování suroviny dopředu pro snadné odebírání a minimální požadavky na pracovní prostor. Snadné čistění vyklopením víka do strany.

 

Základní sada 5 kotoučů:

  • kotouč plátkovací E-2 (řez 2mm)
  • kotouč plátkovací E-4 (řez 4mm)
  • kotouč strouhací Z-3 (řez 3mm)
  • kotouč strouhací Z-5 (řez 5mm)
  • kotouč strouhací Z-7 (řez 7mm)

 

  • Výkon: 130 kg/h
  • plnící otvor I. : 80x170 mm
  • plnící otvor II. : Ø 55 mm

Technická data:

Napájení: 230 V

Příkon: 550 W

Šířka: 300 mm

Hloubka: 540 mm

Výška: 580 mm

Hmotnost: 27,5 kg

Otáčky disku: 320 ot/min

Kapacita: do 130 kg/h

Základní výbava: 5 základních kotoučů


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krouhače zeleniny, kutry
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: