Napište si o slevu 5% na celý nákup (platí při nákupu nad 1000 Kč bez DPH) na info@smartgastro.cz

Krouhač zeleniny MVC65

Kód: 7110920
Neohodnoceno
Značka: Masoprofit
18 805 Kč 22 754,05 Kč včetně DPH
Na objednávku (4 ks)

Univerzální a výkonný krouhač zeleniny (různých druhů) na požadovanou velikost, tloušku, tvar a hrubost. Jedná se o výkonné zařízení, které je schopno zpracovat (za pomoci standardně dodávané základní sady kotoučů) v krátké době velké množství čerstvé zeleniny. Krouhač je v hygienickém provedení s oblými rohy, velice snadno se rozebírá a čistí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální a výkonný krouhač zeleniny (různých druhů) na požadovanou velikost, tloušťku, tvar a hrubost. Jedná se o výkonné zařízení, které je schopno zpracovat (za pomoci standardně dodávané základní sady kotoučů) v krátké době velké množství čerstvé zeleniny. Krouhač je v hygienickém provedení s oblými rohy, velice snadno se rozebírá a čistí. Jako benefit je výrobcem dodávána základní sada 5 kotoučů, která obsahuje dva plátkovací kotouče (2 a 4mm) a tři strouhací kotouče (3mm, 5mm a 7mm) plus kotouč vyhazovací. Tuto základní sestavu je možno příplatkově doplnit o sestavu kotoučů na hranolky, proužky, vlnky či kostky. Krouhač je možno také použít ke krájení některých druhů dostatečně zachlazených uzenin na nudličky, proužky a plátky

 

Provedení: nerez / eloxovaný hliník. Velký kulatý plnící otvor (Ø 170 mm) umožňuje krájení velkých a malých produktů ve větším množství najednou. Krouhač je vybaven ergonomickou přítlačnou pákou (kovovou) s koncovým spínačem (bezpečné plnění, krouhání a minimální námaha pro obsluhu). Menší plnící otvor (Ø 55 mm) je určen pro přesné a rovné krájení dlouhých produktů. Vyhazování suroviny dopředu pro snadné odebírání a minimální požadavky na pracovní prostor. Snadné čistění vyklopením víka do strany.

Snadné čištění vyklopením víka do strany.


Základní sada 5 kotoučů:

  • kotouč plátkovací E-2 (řez 2mm)
  • kotouč plátkovací E-4 (řez 4mm)
  • kotouč plátkovací Z-3 (řez 3mm)
  • kotouč strouhací Z-5 (řez 5mm)
  • kotouč strouhací Z-7 (řez 7mm)

 

  • Výkon: 180 kg/h
  • plnící otvor I. : Ø 170 mm
  • plnící otvor II. : Ø 55 mm

 

Technická data:

Napájení230 V

Příkon: 750 W

Šířka: 325 mm

Hloubka: 535 mm

Výška: 655 mm

Hmotnost: 25 kg

Otáčky disku: 320 ot/min

Kapacita: do 180 kg/h

Základní výbava: 5 základních kotoučů

Doplňkové parametry

Kategorie: Krouhače zeleniny, kutry
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: