Napište si o slevu 5% na celý nákup (platí při nákupu nad 1000 Kč bez DPH) na info@smartgastro.cz

UNOX BakerTop XEBC-10EU-EPRM

Kód: XEBC-10EU-EPRM
Neohodnoceno
Značka: Unox
244 000 Kč 295 240 Kč včetně DPH
skladem u dodavatele (1 ks)

Pekařská pec Unox XEBC-10EU-EPRM PLUS na 10x plech 600x400 mm s možností kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pekařská pec Unox XEBC-06EU-EPRM PLUS na 10x plech 600x400 mm s možností kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem. 

Varianta PLUS: trojité sklo, vyšší výkon, lepší mycí systém - mytí ventilátorů a topnic, funkce UNOX INTELLIGENCE PERFORMANCE.

BAKERTOP MIND.Maps™ ONE a BAKERTOP MIND.Maps™ PLUS zajišťují kompletní kontrolu varného procesu s maximální tvůrčí svobodou. MIND.Maps™. Osobitý styl. Jedním pohybem.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem skušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky.  Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™.  Díky tomu, ikdyž ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

Na co můžete využít pec BAKERTOP MIND.Maps™

Díky rovnoměrné a výkonné distribuci vzduchu technologie AIR.Maxi™ a AIR.Plus™ zaručují perfektní výsledek při pečení všech druhů pečiva na jakémkoli patře pece. DRY.Maxi™ a DRY.Plus™ napomáhají ke křehkosti a zlatavé barvě výsledných produktů.

Možnost kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý.

Pečte jakýkoliv typ croissantů, s náplní nebo bez. Výsledek bude vždy voňavý a nadýchaný při jakémkoli množství připravované suroviny.

Díky speciálnímu plechu FAKIRO™ a možnosti úpravy rychlosti ventilátorů je možné v krátkém čase připravovovat vysoké i nízké pizzy napodobujíce tradiční statické pece.

Parametry:

  • otevírání zprava doleva
  • kapacita plechů: 10x 600x400 mm
  • rozteč vsunů: 80 mm
  • příkon: 21 kW
  • rozměry šxhxv: 860 x 967 x 1163 mm
  • 9,5" dotykový displej + ovládací tlačítka
  • hmotnost: 130 kg
  • napětí/frekvence: 400 V ~ 3N / 50-60 Hz

Otevírání zleva doprava: XEBC-06EU-EPL/EPLM - příplatek 7800,- Kč bez DPH

Doplňkové parametry

Kategorie: BAKERTOP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.