Napište si o slevu 5% na celý nákup (platí při nákupu nad 1000 Kč bez DPH) na info@smartgastro.cz

Vakuová balička Henkelman MINI Jumbo

Kód: 5510300
Akce Tip
1 hodnocení
Značka: Henkelman
ZDARMAZDARMA
Vakuová balička Henkelman MINI Jumbo
34 100 Kč 41 261 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

Vakuová balička potravin Henkelman mini Jumbo + DÁREK ZDARMA (rovné víko) slouží k vakuovému balení výrobků (produktů) do vakuových sáčků. Provedení: Jednokomorová balička. Robustní celonerezové provedení s lisovanou vanou. Slouží k balení potravinových produktů jako: maso, ryby, uzeniny, sýry, ovoce a zelenina, umožňuje na značné prodloužení spotřební doby bez ztráty organoleptických vlastností (produkty nevysychají, netratí aroma).  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuová balička potravin Henkelman slouží k vakuovému balení výrobků (produktů) do vakuových sáčků. Provedení: Jednokomorová balička. Robustní celonerezové provedení s lisovanou vanou. Slouží k balení potravinových produktů jako: maso, ryby, uzeniny, sýry, ovoce a zelenina, umožňuje na značné prodloužení spotřební doby bez ztráty organoleptických vlastností (produkty nevysychají, netratí aroma).

Bezdrátová těsnící lišta s dvojitým svárem (2 × 3,5 mm) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 4 m3/h.

Průhledné rovné krycí víko je vyrobeno ze speciálního odolného akrylového skla a rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V motorem s příkonem 0,3 kW. Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Ovládá se na ovládacím panelu digitálně s časovým řízením vakua a svařování.

Program je jeden a je nastaven na základní režim. Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým samočistícím programem údržby vakuového čerpadla Busch. Doba celého vakuovacího cyklu je 25-60 vteřin. Čistitelnost je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

 

Technická data:

Napětí: 230 V

Příkon: 0,3 kW

Výkon vývěvy: 4 m3/h

Ovládání: digitální

Doba pracovního cyklu: 25 - 60 s

Šíře sváru na liště: 3,5 mm

Rozměry (š x h x v): 330 x 450 x 295 mm

Rozměr komory (š x h): 280 x 310 mm

Výška komory: 85 mm

Víko: rovné

Maximální šířka sáčku: 280 mm

Hmotnost: 25 kg

Záruka: 24 měsíců

Dárek zdarma: 100x vakuový sáček 250x300mm, 100x vakuový sáček 150x200mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové baličky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nizozemský výrobce kvalitních vakuových strojů pro vakuové balení potravin.