Dovolená - Objednávky přijaté od 20.7. do 25.7. budou vyřizovány a expedovány od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení

Winterhalter B200 S 10 l

Kód: 20000377
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
1 900 Kč 2 299 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Speciální tekutý, kyselý, oplachový prostředek Winterhalter pro plastové a nerezové nádobí nebo mycí stroj pracující s tvrdou vodou. Vhodné zejména pro špatně smáčivé nádobí vyrobené z nerezu a plastu, např. znovu použitelné plastové hrnky, přepravní bedny, podnosy a termoporty. Balení 10 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento speciální tekutý, kyselý oplachový prostředek vhodný pro profesionální myčky na sklenice i nádobí, pro myčky s automatickým posuvem košů, pásové myčky a myčky na černé nádobí v restauracích, hotelích a profesionálních kuchyních, stejně jako v řeznictvích. Použitelný pro sklenice a ostatní stolní nádobí vyrobené ze skla, porcelánu, plastu, nerezu a hliníku; vhodný i pro příbory a příslušenství. Vhodné zejména pro špatně smáčivé nádobí vyrobené z nerezu a plastu, např. znovu použitelné plastové hrnky, přepravní bedny, podnosy a termoporty. Vhodné především při používání tvrdé vody. Doporučujeme kombinovat s mycími prostředky určenými pro tvrdou vodu.

 

Výhody produktu:

Univerzální, vysoce koncentrovaný

Dokonalé smáčení

Velmi dobré schnutí hladkých plastových a nerezových ploch

Schnutí beze skvrn

Dokonalý lesk

Formule působící preventivně proti tvorbě usazenin

Zajišťuje stabilitu pivní pěny

 

Balení 10 l

Složení: Fosfonáty, neionové tenzidy, konzervační prostředky, soli organických kyselin

Vyvážené zastoupení jednotlivých složek zajišťuje optimální ochranu nádobí a jedinečný mycí výsledek, je šetrné k dekorovaným a křehkým skleničkám a prodlužuje životnost mycího stroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oplachové prostředky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.