Winterhalter F420e 5l

Kód: 20004401
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
890 Kč 1 076,90 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Alkalický mycí prostředek Winterhalter pro mytí nádobí a sklenice současně v jednom stroji. Použitelný pro nedekorované sklenice a nádobí vyrobené ze skla, porcelánu, plastu, nerezu a hliníku; vhodný i pro příbory. Spolehlivě odstraňuje zbytky nápojů všeho druhu, lehce naschlé zbytky jídla, zabarvení od kávy a čaje. Balení 5 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mycí prostředek Winterhalter F420e (Ecolabel - ekologický mycí prostředek) vhodný pro profesionální myčky na sklenice i nádobí a pro průchozí myčky v restauracích, hotelech a profesionálních kuchyních. Použitelný pro nedekorované sklenice a nádobí vyrobené ze skla, porcelánu, plastu, nerezu a hliníku; vhodný i pro příbory. Spolehlivě odstraňuje zbytky nápojů všeho druhu, lehce naschlé zbytky jídla, zabarvení od kávy a čaje. Úspěšně odstraňuje otisky po rtěnce i další tuky. Není vhodný na hliník (ani eloxovaný) a na další lehké slitiny. Optimální pro tvrdou vodu.

 

Výhody produktu:

Pachově neutrální, vysoce koncentrovaný

Vynikající výsledky mytí

Účinně bez zápachu odstraňuje zabarvení a zbytky tříslovin (káva, čaj)

Velice šetrný ke sklenicím

S ochranou proti korozi skla

Zamezuje tvorbě vodního kamene

Zajištuje stabilitu pivní pěny

 

Balení 5 litrů

Složení: alkálie, fosfáty

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mycí prostředky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.