Dovolená - Objednávky přijaté od 20.7. do 25.7. budou vyřizovány a expedovány od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení

Winterhalter P865 Plus 25 kg

Kód: 20000592
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
5 100 Kč 6 171 Kč včetně DPH
skladem u dodavatele (>5 ks)

Práškový mycí prostředek na černé nádobí (s odpěňovačem, vhodný i pro hliník). Zvlášť vhodné k mytí silně znečištěného kuchyňského nádobí jako jsou přepravky, mísy, plechy na pečení, výdejní nádoby, podnosy, hrnce, pánve. Vhodné pro všechny typy nádobí vyrobeného z hliníku, nerezu, plastu, porcelánu; vhodný i pro příbory. Balení 25 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodný pro profesionální myčky na nádoby a náčiní v pekárnách a řeznictvích, restauracích, hotelech a profesionálních kuchyních. Efektivně odstraňuje zbytky tuků, škrobů a bílkovin z veškerého nádobí používaného při přípravě jídel. Zvlášť vhodné k mytí silně znečištěného kuchyňského nádobí jako jsou přepravky, mísy, plechy na pečení, výdejní nádoby, podnosy, hrnce, pánve. Vhodné pro všechny typy nádobí vyrobeného z hliníku, nerezu, plastu, porcelánu; vhodný i pro příbory. Před použitím na hliníku nejprve vyzkoušejte. Pozor – žiravina.

 

Výhody produktu:

bez zápachu, vysoce koncentrovaný

vynikající výsledky mytí

efektivní při mytí tuků a bílkovin

složka zabraňující pěnění zajišťuje efektivní mytí

 

Balení 25 kg

Složení: alkálie, uhličitan sodný, fosfáty, silikáty, neionogenní tenzidy

Doplňkové parametry

Kategorie: Mycí prostředky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.