Čistící tablety Rational Active green NEW

Kód: 7225555
Neohodnoceno
Značka: Rational
3 024 Kč 3 659,04 Kč včetně DPH
Skladem (5 ks)

Čistící tablety Rational Active green NEW 150 ks pro nové konvektomaty Rational iCombi PRO a iCombi Classic verze 2020.  Tablety jsou speciálně přizpůsobeny potřebám nových přístrojů RATIONAL  iCombi Pro   a  iCombi Classic . Rational zde vyvinul čistící prostředek co možná nejvíce v souladu s přírodou "čisté zařízení - čisté životní prostředí" 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící tablety Rational Active green NEW 150 ks pro konvektomaty Rational iCombi PRO a iCombi Classic verze 2020. Tablety jsou speciálně přizpůsobeny potřebám nových přístrojů RATIONAL iCombi Pro a iCombi Classic. Rational zde vyvinul čistící prostředek co možná nejvíce v souladu s přírodou "čisté zařízení - čisté životní prostředí" Nové tablety neobsahují žádné fosfáty ani fosfor. Mají novou recepturu díky které se množství použitého čistícího prostředku sníží až o 50% (v porovnání s předchozím modelem). Čistící účinek je bez kompromisů a to jak v síle čištění, tak hygieně. Použití nových tablety v zařízení iCombi Pro umožňuje průběžné čištění za cca 12 minut. (extremně rychlé čištění není dostupné u modelu iCombi Pro XS). Jen používání originálních čisticích produktů RATIONAL Vám zaručí, že si Vaše investice zachová hodnotu po dlouhé roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro konvektomaty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německý výrobce konvektomatů a multifunkčních zařízení Rational. Rational vyvinul první konvektomat a proto jsou jejich stroje zárukou kvality a spolehlivosti.