Winterhalter F8500 25 kg

Kód: 20006204
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
2 500 Kč 3 025 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Tekutý, vysoce alkalický, všestranný mycí prostředek Winterhalter F8500 s aktivním chlórem. Tento prostředek je vhodný pro měkkou vodu. Vhodný pro profesionální myčky na nádobí, průchozí myčky, i pásové myčky v restauracích, hotelech a profesionálních kuchyních. Použitelný pro nádobí všeho druhu - vyrobené ze skla, porcelánu, plastu i nerezu; vhodný i pro příbory. Balení 25 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mycí prostředek Winterhalter F8500 vhodný pro profesionální myčky na nádobí, průchozí myčky, myčky s automatickým posuvem košů i pásové myčky v restauracích, hotelech a profesionálních kuchyních. Použitelný pro nádobí všeho druhu – vyrobené ze skla, porcelánu, plastu i nerezu; vhodný i pro příbory. Spolehlivě odstraňuje naschlé zbytky jídla, stejně jako zabarvení od kávy a čaje. Při použití na mytí stříbra nejprve vyzkoušejte. Není vhodný na hliník (ani eloxovaný) a na další lehké slitiny. Tento prostředek doporučujeme pro měkkou vodu.

 

Výhody produktu:

  • Všestranný, vysoce koncentrovaný
  • Vynikající výsledky mytí
  • Účinně odstraňuje škroby
  • Efektivní při mytí tuků
  • Výtečně vyběluje
  •  Balení 25 kg

Složení: alkálie, bělící prvky na bázi chlóru, silikáty

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Winterhalter
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.