Dovolená - Objednávky přijaté od 20.7. do 25.7. budou vyřizovány a expedovány od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení

Čistící tablety Winterhalter A15 MC

Kód: 20006217
Novinka
1 hodnocení
Značka: Winterhalter
395 Kč 477,95 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Čistící tablety pro profesionální myčky Winterhalter. Balení 25x 8g. Tablety přesně sladěny se samočisticím programem myčky Winterhalter UC. Pro obzvlášť důkladné čištění a ošetření myčky. Tablety odstraňují nejjemnější usazeniny vápna a dalších minerálů a účinně zamezují nepříjemnému zápachu a zajišťují decentní svěží vůni mycího prostoru myčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící tablety A15MC pro profesionální myčky Winterhalter a další značky profi myček. Balení 25x 8g. Tablety přesně sladěny se samočisticím programem myčky Winterhalter UC. Pro obzvlášť důkladné čištění a ošetření myčky. Tablety odstraňují nejjemnější usazeniny vápna a dalších minerálů a účinně zamezují nepříjemnému zápachu a zajišťují decentní svěží vůni mycího prostoru myčky. Jednoduché a praktické dávkování. Při pravidelném použití chrání myčku a zajišťují delší životnost stroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Winterhalter
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.