Čistící tablety Winterhalter A15 MC

Kód: 20006217
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
390 Kč 471,90 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Čistící tablety pro profesionální myčky Winterhalter. Balení 25x 8g. Tablety přesně sladěny se samočisticím programem myčky Winterhalter UC. Pro obzvlášť důkladné čištění a ošetření myčky. Tablety odstraňují nejjemnější usazeniny vápna a dalších minerálů a účinně zamezují nepříjemnému zápachu a zajišťují decentní svěží vůni mycího prostoru myčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící tablety A15MC pro profesionální myčky Winterhalter a další značky profi myček. Balení 25x 8g. Tablety přesně sladěny se samočisticím programem myčky Winterhalter UC. Pro obzvlášť důkladné čištění a ošetření myčky. Tablety odstraňují nejjemnější usazeniny vápna a dalších minerálů a účinně zamezují nepříjemnému zápachu a zajišťují decentní svěží vůni mycího prostoru myčky. Jednoduché a praktické dávkování. Při pravidelném použití chrání myčku a zajišťují delší životnost stroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Winterhalter
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.