Konvektomat UNOX XEVC-0511-EPRM PLUS

Kód: XEVC-0511-EPRM
Akce
Neohodnoceno
Značka: Unox
109 300 Kč 132 253 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Elektrický konvektomat UNOX MIND.Maps XEVC 0511 EPRM PLUS. Modelová řada 2020 se skleněným ovládacím panelem, wifi modul na připojení na internet. Trojité sklo, vyšší výkon, dotykový displej+tlačítka, lepší mycí systém, kapacita 5x GN 1/1, rozteč 67 mm, napětí 400 V, příkon 9,3 kW, rozměry (šxhxv): 750xs773x675 mm, hmotnost 70 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický konvektomat UNOX modelová řada 2020 s 9,5" skleněným ovládacím panelem a zesílenými dveřmi o 1 cm, wifi modul na připojení na internet. Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonnější, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. Komunikace se stává skutečně obousměrnou. Výsledek inteligentní technologie, která realizuje očekávané výsledky, kontroluje eventuální změny nastavených parametrů v průběhu varného procesu a nabízí vám nejlepší cestu, jak dosáhnout perfektního výsledku (ADAPTIVE.Cooking™).Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.Maps™ vám umožnuje vytvořit i ten nejkomplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.Touch™ zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stanou se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem zkušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky. Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™. Díky tomu, i když ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou. Varianta PLUS - automatické mytí včetně mytí ventilátorů a topnic.

 Technická data:

Napětí: 400 V

Provedení: PLUS (vyšší výkon, trojité sklo, dotykový displej + tlačítka, lepší mycí systém)

Kapacita GN: 5x GN 1/1

Rozteč: 67 mm

Příkon: 9,3 kW

Rozměry (š x h x v): 750 x 773 x 675 mm

Hmotnost: 70 kg

Otevírání dveří: zprava doleva

Wifi modul: ano

 

Všechny konvektomaty UNOX ChefTop varianta PLUS je možné před zakoupením ZDARMA otestovat. Zařídíme zkušební vaření u vás na provozovně s profesionálním kuchařem UNOX - telefon na předváděčku konvektomatu 777 599 233

Doplňkové parametry

Kategorie: ChefTop
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.