Konvektomat UNOX XEVC-0711 ZERO

Kód: XEVC-0711-ZERO
Neohodnoceno
Značka: Unox
86 190 Kč 104 289,90 Kč včetně DPH
Skladem (3 ks)

Elektrický konvektomat UNOX MIND.Maps XEVC 0711 ZERO, dvojité sklo, dotykový displej, kapacita 7x GN 1/1, provedení ZERO (jednoduchý, spolehlivý, bez automatického mytí), rozteč 67 mm, napětí 400 V, příkon 11,7 kW, rozměry (šxhxv): 750xs783x843 mm, hmotnost 72 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický konvektomat UNOX XEVC-0711 ZERO nabízí jednoduché použití, spolehlivost a jednoduchost. Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonnější, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. Komunikace se stává skutečně obousměrnou. Výsledek inteligentní technologie, která realizuje očekávané výsledky, kontroluje eventuální změny nastavených parametrů v průběhu varného procesu a nabízí vám nejlepší cestu, jak dosáhnout perfektního výsledku (ADAPTIVE.Cooking™).Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.Maps™ vám umožnuje vytvořit i ten nejkomplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.Touch™ zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stanou se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem zkušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky. Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™. Díky tomu, i když ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

UNOX ZERO: Jednoduché použití, spolehlivost a efektivita. Jednoduchý dotykový panel pro snadné ovládání konvektomatu zaručí bezchybný výsledek pokrmu. Konvektomat bez automatického mytí komory a vpichové sondy.

Technická data:

Napětí: 400 V

Provedení: ZERO (jednoduchý, spolehlivý, dvojité sklo)

Kapacita GN: 7x GN 1/1

Automatické mytí: ne

Rozteč: 67 mm

Příkon: 9,3 kW

Rozměry (š x h x v): 750 x 783 x 843 mm

Hmotnost: 72 kg

Otevírání dveří: zprava doleva

Doplňkové parametry

Kategorie: Unox
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.