Konvektomat UNOX XEVC-1011-E1RM ONE

Kód: XEVC-1011-E1RM
Neohodnoceno
Značka: Unox
ZDARMAZDARMA
Konvektomat UNOX XEVC-1011-E1RM ONE
146 965 Kč 177 827,65 Kč včetně DPH
Skladem (3 ks)

Elektrický konvektomat UNOX MIND.Maps XEVC 1011 E1RM. Modelová řada 2020 se 7skleněným ovládacím panelem. Kapacita 10x GN 1/1, provedení ONE (dvojité sklo, nižší výkon), rozteč 67 mm, napětí 400 V, příkon 18,5 kW, rozměry (šxhxv): 750xs783x1010 mm, hmotnost 95 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický konvektomat UNOX modelová řada 2020 se 7skleněným ovládacím panelem. Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonnější, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. Komunikace se stává skutečně obousměrnou. Výsledek inteligentní technologie, která realizuje očekávané výsledky, kontroluje eventuální změny nastavených parametrů v průběhu varného procesu a nabízí vám nejlepší cestu, jak dosáhnout perfektního výsledku (ADAPTIVE.Cooking™).Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.Maps™ vám umožnuje vytvořit i ten nejkomplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.Touch™ zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stanou se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem zkušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky. Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™. Díky tomu, i když ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

Technická data:

Napětí: 400 V

Kapacita GN: 10x GN 1/1

Provedení: ONE (dvojité sklo, nižší výkon, dotykový panel bez tlačítek, automatické mytí - nemyje za krytem u ventilátoru a topnic)

Rozteč: 67 mm

Příkon: 18,5 kW

Rozměry (š x h x v): 750 x 783 x 1010 mm

Hmotnost: 95 kg

Otevírání dveří: zprava doleva

Doplňkové parametry

Kategorie: ChefTop
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.