Konvektomat UNOX BIG XEVL-2011-YPRS + dárek zdarma

Kód: XEVL-2011-YPRS
Neohodnoceno
Značka: Unox
ZDARMAZDARMA
unox big plus xevl 2011 yprs detail f153 w400
405 900 Kč 491 139 Kč včetně DPH
skladem u dodavatele (1 ks)

Elektrický konvektomat UNOX MIND.Maps XEVL 2011 YPRS BIG, kapacita 20x GN 1/1, provedení PLUS. Modelová řada 2020 se skleněným ovládacím panelem, wifi modul na připojení na internet. Trojité sklo, vyšší výkon, dotykový displej+tlačítka, lepší mycí systém, rozteč 67 mm, napětí 400 V, příkon 38,5 kW, rozměry (šxhxv): 892xs1018x1875 mm, hmotnost 292 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický konvektomat UNOX BIG na 20x GN 1/1 modelová řada 2020 s 9,5" skleněným ovládacím panelem a zesílenými dveřmi o 1 cm, wifi modul na připojení na internet. Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonnější, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. Komunikace se stává skutečně obousměrnou. Výsledek inteligentní technologie, která realizuje očekávané výsledky, kontroluje eventuální změny nastavených parametrů v průběhu varného procesu a nabízí vám nejlepší cestu, jak dosáhnout perfektního výsledku (ADAPTIVE.Cooking™).Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.Maps™ vám umožnuje vytvořit i ten nejkomplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.Touch™ zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stanou se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem zkušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky. Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™. Díky tomu, i když ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou. Varianta PLUS - automatické mytí včetně mytí ventilátorů a topnic.

UNOX BIG PLUS:

  • Spolehlivost a robustnost: rám ze svařovaných nerezových trubek, varná komora z nerezové oceli 316L
  • dokonalé rozdělení proudění vzduchu - unikátní lineární topná tělesa a výměníky tepla zaručují dokonalé rozložení tepla na každém plechu
  • z 30°C na 300°C za 270 sekund
  • 100 kg brambor uvařených v páře za 35 minut

Technická data:

Napětí: 400 V

Kapacita GN: 20x GN 1/1

Provedení: PLUS BIG (vyšší výkon, dotykový displej + tlačítka, trojité sklo, lepší mycí systém)

Rozteč: 67 mm

Příkon: 38,5 kW

Rozměry (š x h x v): 892 x 1018 x 1875 mm

Hmotnost: 292 kg

Otevírání dveří: zprava doleva

Wifi modul: ano

Zavážecí vozík na gastronádoby: ano

 

Dárek zdarma ke konvektomatu UNOX: mycí prostředek Unox Det&Rinse PLUS 10x 1l

Všechny konvektomaty UNOX ChefTop varianta PLUS je možné před zakoupením ZDARMA otestovat. Zařídíme zkušební vaření u vás na provozovně s profesionálním kuchařem UNOX - telefon na předváděčku konvektomatu 777 599 233

Doplňkové parametry

Kategorie: ChefTop
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 292 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.