Napište si o slevu 5% na celý nákup (platí při nákupu nad 1000 Kč bez DPH) na info@smartgastro.cz

Konvektomat Unox XV 593

Kód: UNO-XV593
Neohodnoceno
Značka: Unox
72 890 Kč 88 196,90 Kč včetně DPH
skladem u dodavatele (3 ks)

Konvektomaty UNOX XV bez automatického mytí komory jsou moderním zařízení pro gastronomii, nahrazující tradiční technologie jako trouby, pece, grily, fritézy, kotle. Nádoby 7x GN 1/1, napětí 400 V, příkon 10,5 kW, rozměr (š x h x v): 860 x 882 x 930 mm. Tepelná úprava surovin probíhá ve varném prostoru konvektomatu, kde díky ventilátoru rovnoměrně cirkuluje horký vzduch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý konvektomat UNOX na 7x GN 1/1 s manuálním ovládáním - nastavení teploty, času a intenzity páry/pečení. Konvektomaty UNOX XV593 (bez automatického mytí) jsou moderním zařízení pro gastronomii, nahrazující tradiční technologie jako trouby, pece, grily, fritézy, kotle a další spotřebiče. Tepelná úprava surovin probíhá ve varném prostoru konvektomatu, kde díky ventilátoru rovnoměrně cirkuluje horký vzduch a lze v průběhu procesu regulovat stupeň vlhkosti vzduchu od 0 do 100%. To umožňuje provádět všechny druhy úpravy potravin jako je vaření, dušení, pečení, smažení nebo grilování. Dále lze parní konvektomat použít pro rychlé rozmrazování potravin, regeneraci, na zavařování a sušení ovoce, uzení, vaření sous-vide, na kynutí těsta. Takto lze v konvektomatu připravit kompletní menu od příloh přes maso, zeleninu až po moučník. Distribuce horkého vzduchu v komoře pomocí technologie AIR.Plus. Řízené klima ve varné komoře pomocí technologie DRY.Plus - rychlé odvětrávání vlhkosti z varné komory, manuální nastavení vlhkosti uvnitř komory. Protek.SAFE technologie - maximální tepelná efektivita a bezpečnost (chladné vnější sklo a externí povrchy). Zobrazení časového odpočtu pro dokončení zvoleného varného programu. Osvětlení varné komory halogenovou žárovkou. Jednoduše otevíratelné vnitřní sklo pro snadné čištění.

 

Technická data:

nádoby: 7x GN 1/1

rozteč vsuvů: 67 mm

příkon: 10,5 kW

ovládání: manuální

rozměry (š x h x v): 860 x 882 x 930 mm

hmotnost: 80 kg

napětí / frekvence: 400 V / 3N / 50-60 Hz

teplota předehřátí až na 260 °C

konvekční vaření 30 °C – 260 °C

Kombinovaný režim páry a konvekčního vaření: 48 °C – 260 °C

AIR.Plus technologie: ventilátory s reverzním chodem

AIR.Plus technologie: 2 manuálně nastavitelné rychlosti ventilátoru

voda: ano

odpad: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: ChefLux
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.