Konvektomat Unox XV 593

Kód: UNO-XV593
Neohodnoceno
Značka: Unox
72 890 Kč 88 196,90 Kč včetně DPH
skladem u dodavatele (3 ks)

Konvektomaty UNOX XV bez automatického mytí komory jsou moderním zařízení pro gastronomii, nahrazující tradiční technologie jako trouby, pece, grily, fritézy, kotle. Nádoby 7x GN 1/1, napětí 400 V, příkon 10,5 kW, rozměr (š x h x v): 860 x 882 x 930 mm. Tepelná úprava surovin probíhá ve varném prostoru konvektomatu, kde díky ventilátoru rovnoměrně cirkuluje horký vzduch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konvektomaty UNOX XV593 (bez automatického mytí) jsou moderním zařízení pro gastronomii, nahrazující tradiční technologie jako trouby, pece, grily, fritézy, kotle a další spotřebiče. Tepelná úprava surovin probíhá ve varném prostoru konvektomatu, kde díky ventilátoru rovnoměrně cirkuluje horký vzduch a lze v průběhu procesu regulovat stupeň vlhkosti vzduchu od 0 do 100%. To umožňuje provádět všechny druhy úpravy potravin jako je vaření, dušení, pečení, smažení nebo grilování. Dále lze parní konvektomat použít pro rychlé rozmrazování potravin, regeneraci, na zavařování a sušení ovoce, uzení, vaření sous-vide, na kynutí těsta. Takto lze v konvektomatu připravit kompletní menu od příloh přes maso, zeleninu až po moučník. Distribuce horkého vzduchu v komoře pomocí technologie AIR.Plus. Řízené klima ve varné komoře pomocí technologie DRY.Plus - rychlé odvětrávání vlhkosti z varné komory, manuální nastavení vlhkosti uvnitř komory. Protek.SAFE technologie - maximální tepelná efektivita a bezpečnost (chladné vnější sklo a externí povrchy). Zobrazení časového odpočtu pro dokončení zvoleného varného programu. Osvětlení varné komory halogenovou žárovkou. Jednoduše otevíratelné vnitřní sklo pro snadné čištění.

 

Technická data:

nádoby: 7x GN 1/1

rozteč vsuvů: 67 mm

příkon: 10,5 kW

ovládání: manuální

rozměry (š x h x v): 860 x 882 x 930 mm

hmotnost: 80 kg

napětí / frekvence: 400 V / 3N / 50-60 Hz

teplota předehřátí až na 260 °C

konvekční vaření 30 °C – 260 °C

Kombinovaný režim páry a konvekčního vaření: 48 °C – 260 °C

AIR.Plus technologie: ventilátory s reverzním chodem

AIR.Plus technologie: 2 manuálně nastavitelné rychlosti ventilátoru

voda: ano

odpad: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: ChefLux
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.