Nářezový stroj NS 301

Kód: NS 301
Novinka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
horakove ns 301
59 900 Kč 72 479 Kč včetně DPH
skladem u dodavatele (1 ks)

Nářezový stroj od firmy Bratři Horákové NS 301 se šnekovým pohonem je určen ke krájení uzenin, salámu, šunky, tvrdých sýrů a podobných potravin na plátky do 15 mm tloušťky. Průměr nože 275 mm. Stroj je určen k trvalému chodu a vysokému zatížení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nářezový stroj od české firmy Bratři Horákové NS 301 se šnekovým pohonem je určen ke krájení uzenin, salámu, šunky, tvrdých sýrů a podobných potravin na plátky do 15 mm tloušťky. Svojí osvědčenou konstrukcí optimálně vyhovuje prodejnám, provozovnám občerstvení, restauracím, bufetům apod, všude kde se vyžaduje dlouhodobý provoz. Stroj se umísťuje na pevnou stolní desku, nebo jinou stabilní plochu. Proti samovolnému posouvání je zajištěn 4 přísavkami. Na tělesu stroje je připevněna skříň náhonu s elektromotorem, který pohání kruhový krájecí nůž. Ten je možno brousit speciálním zařízením ze standardní výbavy stroje. Z bezpečnostních důvodů je nůž chráněn odklopným krytem. Tloušťka plátků se nastavuje ruční maticí při vypnutém stroji. Zboží určené ke krájení se pak pokládá na pojízdný stolek a přidržovačem se přitlačuje do řezu za současného posuvu vpřed a vzad. Nakrájená potravina volně padá na odkládací desku.

Technická data:

  • Napětí: 230 V
  • Příkon: 170 W
  • Průměr nože: 275 mm
  • Typ nože: nerezový
  • Nastavení tloušťky řezu (plátku) 0 - 15 mm
  • Plocha řezu krájeného zboží: 140x160 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Šnekový převod
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost zaměřující se na kvalitní produkty pro chladírenství a potravinářství. Nářezový stroje NS 301 se šnekovým pohonem patří dodnes mezi špičku ve svém oboru, díky své kvalitě a spolehlivosti.