UNOX EVEREO 900

Kód: EVEREO900
Akce
Neohodnoceno
Značka: Unox
ZDARMAZDARMA
UNOX EVEREO 900
140 500 Kč 170 005 Kč včetně DPH
Na objednávku (1 ks)

UNOX EVEREO nové revoluční, patentované zařízení UNOX EVEREO, které slouží pro dlouhodobou regeneraci (konzervaci pokrmu) při teplotě 63°C nebo 70°C. Toto zařízení ve vašem provozu zaručí tzv. zakonzervování pokrmu v zařízení EVEREO a nezávadný výdej pokrmů v nezměněné kvalitě až po dobu 3 dnů! EVEREO má kapacitu 10x GN 1/1 a je vhodné pro výdej až 240 jídel. Výhodou je připojení pomocí 230 V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNOX EVEREO nové revoluční, patentované zařízení UNOX EVEREO, které slouží pro dlouhodobou regeneraci (konzervaci pokrmu) při teplotě 63°C nebo 70°C. Toto zařízení ve vašem provozu zaručí tzv. zakonzervování pokrmu v zařízení EVEREO a nezávadný výdej pokrmů v nezměněné kvalitě až po dobu 3 dnů! EVEREO má kapacitu 10x GN 1/1 a je vhodné pro výdej až 240 jídel. Další výhodou je, že zařízení se připojuje pomocí 230 V, tedy do klasické zásuvky při příkonu 2,9 kW. S tímto zařízením se Vám již nestane, že by to došlo ke kontaminaci pokrmu kvůli nesprávnému uchování jídel. Nastavení teploty od 40 do 85°C. Trojité sklo, led osvětlení.


3 způsoby využití zařízení EVEREO:

1. režim Multi.Day

Při použití vakuovacích sáčků / gastronádob je možné udržovat pokrmy v Evereu po dobu 72 hodin a mít tak stále připravené teplé pokrmy k výdeji. V komoře se nachází senzor vlhkosti, v případě protrhnutí vakuovacího sáčku Vás zařízení upozorní varovnou zprávou a tónem a požádá Vás o kontrolu vakuovaných pokrmů.

 

2. režim Holding.mode

Tento režim umožňuje uchovávat pokrmy bez nutnosti vakuování po dobu 7-12 hodin v závislosti na typu suroviny. Také Vám umožní uchovávat pokrmy přes noc (ZERO WASTE), není tedy nutné na konci dne vyhazovat.

 

3. režim Sous-Vide

Díky přesně udržovatelné teplotě je možné v Evereu také vařit za pomoci metody Sous vide. Záměrem této metody je zachovat přirozenou chuť, šťávu a texturu kvalitní potraviny při stejnoměrném ohřívání v přesně kontrolované teplotně, obvykle mezi 55-60°C.


Technická data:

Napětí: 230 V

Příkon: 2,9 kW

Rozměry (šxhxv): 535x888x916 mm

Kapacita: 10x GN 1/1

Rozteč: 67 mm

Hmotnost: 70 kg

Záruka: 24 měsíců

 

Pro naše zákazníky v Jihočeském kraji je možné zařízení zapůjčit a vyzkoušet si ve své provozovně. Důležité pro naší společnost je poskytnutí zpětné vazby, jaké výsledky Vám zařízení UNOX EVEREO poskytlo ve Vašem provozu. Telefon na zapůjčení zařízení je 777 599 233

Doplňkové parametry

Kategorie: EVEREO
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 70 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce kvalitních a spolehlivých konvektomatů, pekařských pecí, rozpékacích trub a zařízení UNOX EVEREO. V nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství a mycích prostředků.