Dovolená - Objednávky přijaté od 20.7. do 25.7. budou vyřizovány a expedovány od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení

Winterhalter DuoMatik 3

Kód: DUOMATIK3
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
58 050 Kč 70 240,50 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Změkčovač vody Winterhalter DuoMatik 3 je vybaven dvěma patronami na iontovou výměnu, které se při změkčování střídají, tak DuoMatik 3 umožňuje nepřetržitou úpravu vody bez přestávky na regeneraci. Toto externí zařízení řídí změkčování a regeneraci mechanicky zcela bez elektrické energie. Může se použít při tvrdosti přitékající vody až 40 °GH.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Změkčovač vody Winterhalter DuoMatik 3 je vybaven dvěma patronami na iontovou výměnu, které se při změkčování střídají, tak DuoMatik 3 umožňuje nepřetržitou úpravu vody bez přestávky na regeneraci. Toto externí zařízení řídí změkčování a regeneraci mechanicky zcela bez elektrické energie. Může se použít při tvrdosti přitékající vody až 40 °GH.

 

Změkčení vody je základem veškeré její úpravy. Měkčí voda bez vápníku pomáhá předcházet tvorbě vodního kamene a následnému poškození, které kámen může v myčce nádobí způsobit. Mycí a oplachové prostředky tak mohou plně rozvinout svůj potenciál a umožnit lepší výsledek mytí při nižší spotřebě.

 

Technická data:

  • Rozměry (Š x H x V): 360 x 500 x 790 mm
  • Materiál: patrony ze sklolaminátu, zásobník na sůl a kryt z umělé hmoty
  • Přívod vody hadicí: 3/4"2 m
  • Přívodní teplota: max. 60°C
  • Provoz: regenerace automaticky dle tvrdosti vody řízená průtokem vody
  • Kapacita: do max. 32°dH
  • Průtok: 30 l/min (nepřetržitý provoz)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Změkčovače vody
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.