Dovolená - Objednávky přijaté od 20.7. do 25.7. budou vyřizovány a expedovány od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení

Winterhalter F720 BLUe 10 l

Kód: 20000590
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
1 850 Kč 2 238,50 Kč včetně DPH
skladem u dodavatele (3 ks)

Speciální ekologický mycí prostředek chránící životní prostředí Winterhalter F720 BLUe pro mytí nádobí a sklenice současně v jednom stroji. Použitelný pro nedekorované sklenice a nádobí vyrobené ze skla, porcelánu, plastu, nerezu a hliníku; vhodný i pro příbory. Spolehlivě odstraňuje zbytky nápojů všeho druhu, lehce naschlé zbytky jídla, zabarvení od kávy a čaje. Balení 10 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mycí prostředek Winterhalter F720 BLUe (ekologický mycí prostředek - neutrální v odpadních vodách) chránící životní prostředí vhodný pro profesionální myčky na sklenice i nádobí a pro průchozí myčky v restauracích, hotelech a profesionálních kuchyních. Použitelný pro nedekorované sklenice a nádobí vyrobené ze skla, porcelánu, plastu, nerezu a hliníku; vhodný i pro příbory. Spolehlivě odstraňuje zbytky nápojů všeho druhu, lehce naschlé zbytky jídla, zabarvení od kávy a čaje. Úspěšně odstraňuje otisky po rtěnce i další tuky. Vhodný na hliník i stříbro. Optimální pro tvrdou vodu. Pro dosažení optimálních mycích výsledků a prodloužení životnosti mycího stroje doporučujeme používat tento mycí prostředek v myčkách Winterhalter společně s oplachovým prostředkem Winterhalter B 220e a odpovídajícímu zařízení na úpravu vody.

 

Výhody produktu:

Pachově neutrální, vysoce koncentrovaný

Vynikající výsledky mytí

Účinně bez zápachu odstraňuje zabarvení a zbytky tříslovin (káva, čaj)

Velice šetrný ke sklenicím

S ochranou proti korozi skla

Zamezuje tvorbě vodního kamene

Zajištuje stabilitu pivní pěny

 

Balení 10 litrů

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mycí prostředky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.