Dovolená - Objednávky přijaté od 20.7. do 25.7. budou vyřizovány a expedovány od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení

Winterhalter F6800 25 kg

Kód: 20000683
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
3 800 Kč 4 598 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Tekutý, intenzivní prostředek Winterhalter F 6800 pro měkkou vodu. Tento prostředek se zvýšenou účinností při odstraňování škrobů umyje nádobí dokonale při použití oplachového prostředku od značky Winterhalter. Vhodný pro profesionální myčky na nádobí, průchozí myčky, myčky s automatickým posuvem košů i pásové myčky v restauracích, hotelech a profesionálních kuchyních.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý, intenzivní mycí prostředek Winterhalter F 6800 pro měkkou vodu. Tento prostředek se zvýšenou účinností při odstraňování škrobů umyje nádobí dokonale při použití oplachového prostředku od značky Winterhalter. F 6800 účinně odstraňuje zaschlé zbytky škrobů a bílkovin. Vhodný pro profesionální myčky na nádobí, průchozí myčky, myčky s automatickým posuvem košů i pásové myčky v restauracích, hotelech a profesionálních kuchyních. Není vhodný na hliník (ani eloxovaný) a na další lehké slitiny.

  • Balení: 25 kg
  • Optimální mycí výsledky dosaženy s použitím oplachového prostředku B100N

Doplňkové parametry

Kategorie: Winterhalter
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový německý výrobce profesionálních mycích strojů na nádobí a sklo. V nabídce značky Winterhalter naleznete podstolové myčky, průchozí myčky, myčky na černé nádobí a tunelové myčky. V nabídce dále naleznete zařízení na úpravu vody jako jsou změkčovače vody a reverzní osmózy. Winterhalter také nabízí mycí, oplachové a čistící prostředky pro mycí stroje. V nabídce také příslušenství jako jsou mycí koše.